Manikúra
Manikúra 01
Ruka je náš cenný nástroj a přitom je první vystavena nebezpečí, zašpinění a nákaze. Podáním ruky navazujeme prvotní kontakt. Proto jsou ruce náš komunikační a pracovní nástroj. Ačkoliv je jednou z nejnamáhanějších částí našeho těla, často na ně zapomínáme. Jedny z prvních pohledů patří právě našim rukám a nehty jsou jejich přirozenou ozdobou.

 

Čisté a upravené ruce jsou součástí estetického vzhledu nejen u žen, ale také u mužů. Hlavním předmětem je očištění nehtů, upravení tvaru a délky, lázeň s dezinfekčními a změkčujícími přísadami, odstranění odumřelé nehtové kůžičky a ošetření záděrek. Součástí manikúry může být i lakování nehtů výživnými nebo barevnými laky a na závěr se pokožka může ošetřít krémem.

 

Manikúra 02
Lenja

Nově nabízím sve služby i ve Vyškově v v salonu na adrese Dvořákova 128/23 a to od pondělí do pátku. Ve čtvrtky provozuji mobilní služby po celém regionu. Můžete u mě využít řadu služeb jako je pedikúra, manikúra, p-shine a nehtová modeláž. Chcete udělat radost i svým blízkým? Objednejte jim mé dárkové poukazy.
Objednat se