Nehtová modeláž
modeláž nehtů 01
Modeláž nehtů je v dnešní době pro mnoho žen již zcela běžná věc. Pokud si nehty koušete, nebo je máte zdeformované, určitě se vyplatí vyzkoušet modeláž nehtů. Po úpravě gelových nehtů se vám zvedne sebevědomí a zvýrazní se vaše osobnost. Navíc je to dobrá odvykací kúra proti kousání nehtů. Gelové nehty vypadají přirozeně jako vaše vlastní, jen jsou delší a vydrží bez údržby 3-4 týdny. Nejdůležitější na modeláži je, aby vám gel přilnul k vašemu nehtovému lůžku a neodchlipoval se. Některé nehty nemají s přilnavostí problém, ale některé nehty jsou problematické a přilnavost je horší.

 

Může to být hned z několika důvodů - vzhledem k tomu, že nehet je zrohovatělá kůže má přilnavost velký vliv pokud se klientka s něčím léčí a užívá pravidelně nějaké léky, ale i pokud má namáhavější práci, nebo pokud se nadměrně potí ruce. Není to ale důvod k tomu, aby nemohli mít upravené ruce pomocí modeláže nehtů. Jen v některých případech se musí vyzkoušet více materiálů, aby se zjistilo, který vyhovuje zákazníkům nejlépe. Modelace začíná výběrem gelu poté se odstraní a upraví nehtová kůžička, aplikuje se přípravek, který zvyšuje přilnavost gelu a je šetrný k nehtům a následuje nanesení gelu na nehty, výběr barvy či zdobení, aplikace závěrečného UV gelu s leskem, ošetření nehtové kůžičky regeneračním olejíčkem.

 

modeláž nehtů 02
Lenja

Nově nabízím své služby i ve Vyškově v salonu na adrese Dvořákova 128/23 a to od pondělí do pátku. Ve čtvrtky provozuji mobilní služby po celém regionu. Můžete u mě využít řadu služeb jako je pedikúra, manikúra, p-shine a nehtová modeláž. Chcete udělat radost i svým blízkým? Objednejte jim mé dárkové poukazy.
Objednat se